Hea jahikaaslane!
Üks kalendriaasta on jõudmas järjekordselt lõpule! Käes on jõuluaeg,see on aeg, millal tehakse vahekokkuvõtteid läinud aastast ja ollakse koos peredega! Selja taha hakkab jääma üks erakordne aasta, kus võimust võttis koroonaviirus. Õnneks on jahindus selline ala, et me saime oma kohustusi täita välitingimustes, kus piirangud ei olnud nii väga karmid.
Seoses koroonaviiruse teise laine jätkuva tõusuga on sellel aastal juhatus otsustanud jätta ära meie traditsioonilise ja alati oodatud jõulurahu väljakuulutamise ürituse. Meie kõigi tervise ja heaolu nimel tuleb appi võtta “kaine mõistus” ja olla seekord ainult oma lähedaste seltsis!
Aga sõltumata kõigist sellest on meie metsades jõulurahu 24,25 ja 26 detsember. Sellel ajal jahimees püssiga metsas ei käi,küll aga viiakse ulukitele midagi meelepärast! Veel toredam on, kui seda saab teha koos perega!
Laias laastus on meie selle aasta plaanid enam vähem täidetud! Põdrajaht on lõppenud,etteantud norm täidetud! Suurulukitest punahirve ja metssea jaht kestab edasi, konkreetseid numbreid siinkohal ette lugema ei hakkaks.
Soovin kõigile teile ja teie peredele ilusat ja rahulikku jõuluaega! Ärge unustage ka metsloomi!
Juhatuse nimel
Aarne Jõgi
Juhatuse esimehe kt